قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب فروشگاهی وردپرس

تخصصی تـرین مرکـز ریست پرینتـر در ایـران

سام پلاس

021-88847959 همه روزه به جز روز های تعطیل
از ساعت 9 الی 19

قوانین و مقررات خرید

 قوانین و مقررات خرید

قوانین و مقررات خرید سام پلاس

قوانین و مقررات خرید

قوانین و مقررات ثبت سفارش در سام پلاس

۱-      تمامی کالاهای ارائه شده توسط سام پلاس پس از انجام مراتب  سفارش و اتمام مراحل پرداخت ، پیگیری می شوند.
۲-      کلیه قطعات بصورت سالم عرضه می گردد و سام پلاس قطعات معیوب توزیع نمی کند.

۳-      همه محصولات فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، محصول مورد نظر ، تولید آن متوقف شده و یا افزایش قیمت داشته باشد.
نکته: سام پلاس قیمت محصولات را روی سایت آپدیت می کند و محصولاتی که تولیدشان متوقف شده را نیز تا موعد تولید مجدد غیرفعال می نماید، اما بدلیل تعداد زیاد عناوین محصولات موجود  امکان بروز نبودن اطلاعات محصولات روی سایت وجود دارد.
۴-      تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت ۱ تا ۲ روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود.
نکته :در صورتی که برای تهیه محصول مرتبطی که در سایت نیست، با تلفن های ما تماس بگیرید و با کارشناسان مجرب سام پلاس مشاوره نمایید.
۵-      خدمات پس از فروش درج شده روی محصولات  بر عهده شرکت گارانتی کننده محصول است و سام پلاس هیچ مسئولیتی در قبال آن ندارد.
۶-      مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن سام پلاس می تواند کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهد.
۷-      درصورت انصراف مشتری از سفارش تایید شده ۱۷% از هزینه پرداخت شده کسر و مابقی به حساب مشتری مسترد می گردد.
۸-      سام پلاس قیمت محصولات را برحسب نرخ اعلام شده توسط شرکت واردکننده بروزرسانی می کند و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.
نکته ۱: در صورت نبودن محصول مورد نظر و یا غیرقابل تهیه بودن آن برای سام پلاس، جریمه فوق الذکر مشمول سفارش نمی شود و وجه عینا به حساب مشتری برمی گردد و مشتری می تواند آن را به حساب بانکی خود مسترد نماید.
نکته ۲: اگر یک یا چند عنوان از محصول سفارش داده شده برای سام پلاس غیرقابل تهیه باشد و مابقی تهیه شده باشد،سام پلاس محصول تهیه شده که در بازار موجود بوده است را برای مشتری ارسال خواهد کرد و مابقی پول بدون هیچ کم و کاستی به حساب مشتری عودت داده می شود ولی در صورت استرداد کامل سفارش مشمول جریمه ۱۷% خواهد بود.
۹-      اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر سام پلاس می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.
۱۰-      کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.

سام پلاسانتقادات و پیشنهاداتدرخواست محصول

در خبرنامه ما ثبت نام کنید و از آخرین محصولات و پیشنهادات مطلع گردید :